Dołącz do bojkotu

W obecnej sytuacji nie możemy wyjść na ulice aby zaprotestować przeciwko łamaniu Konstytucji przez rząd. Ale mamy cały szereg innych narzędzi, które możemy wykorzystać do protestu.
Zapisz się na naszą listę mailingową. Dzięki temu otrzymasz najświeższe wiadomości o przebiegu protestu oraz nowych pomysłach na bojkot wyborów.
Polub naszą stronę na Facebooku i udostępniaj ją swoim znajomym. Podawaj dalej informacje dotyczące bojkotu, które pojawią się na naszym fanpage’u.
Pobieraj pliki z plakatami/ulotkami z naszych zasobów, drukuj je na swojej domowej drukarce i rozpowszechniaj w miejscu Twojego pobytu, aby Twoi sąsiedzi wiedzieli, jak się zachować podczas bojkotu wyborów.
Zaprotestuj przeciwko bezprawnemu udostępnianiu Twoich danych osobowych Poczcie Polskiej.
Podpisz petycję w sprawie przesunięcia daty wyborów
Skontaktuj się bezpośrednio – telefonicznie, mailem, wpisem na Facebooku – z Twoim posłem lub senatorem, by domagać się przesunięcia wyborów przez wprowadzenie stanu klęski żywiołowej i protestując przeciw próbom zmian w Konstytucji przed wyborami.
Wysyłaj codziennie maile do Premiera Rady Ministrów z żądaniem wprowadzenia stanu klęski żywiołowej, korzystając z naszego wzoru listu.
Wysyłaj codziennie maile do posłów i senatorów z apelem o nieprzyczynianie się do kolejnych naruszeń porządku konstytucyjnego w Polsce
Weź udział w akcji #UwolnićWybory, pisząc obywatelski wniosek do Prezesa Rady Ministrów o wprowadzenie stanu klęski żywiołowej.
Wyślij maila do swojego wójta/burmistrza/prezydenta miasta z zapytaniem o stan przygotowania władz samorządowych do przeprowadzenia wyborów w Twojej miejscowości. Gdy otrzymasz odpowiedź, prześlij nam ją!
Wyraź swoją opinię w ankiecie internetowej.
Sam prowadzisz podobną akcję w internecie? Skontaktuj się z nami! Dołączymy tu link do Twojej akcji (informacja o kontakcie znajduje się w stopce strony).