Dołącz do bojkotu_old

W obecnej sytuacji nie możemy wyjść na ulice aby zaprotestować przeciwko łamaniu Konstytucji przez rząd. Ale mamy cały szereg innych narzędzi, które możemy wykorzystać do protestu.

1.

NAPISZ DO POSŁA / PREMIERA / BURMISTRZA

Skontaktuj się bezpośrednio – telefonicznie, mailem, wpisem na Facebooku – z Twoim posłem lub senatorem, by domagać się przesunięcia wyborów przez wprowadzenie stanu klęski żywiołowej i protestując przeciw próbom zmian w Konstytucji przed wyborami. [KLIKNIJ]

  1. Wysyłaj CODZIENNIE maile do Premiera Rady Ministrów z żądaniem wprowadzenia stanu klęski żywiołowej. [KLIKNIJ aby uzyskać informacje].
  2. Wysyłaj CODZIENNIE maile do posłów i senatorów z apelem o nieprzyczynianie się do kolejnych naruszeń porządku konstytucyjnego w Polsce [KLIKNIJ aby uzyskać informacje].
  3. Wyślij maila do swojego wójta/burmistrza/prezydenta miasta z zapytaniem o stan przygotowania władz samorządowych do przeprowadzenia wyborów w Twojej miejscowości. Gdy otrzymasz odpowiedź, prześlij nam ją! [KLIKNIJ aby uzyskać informacje].. Zaprotestuj przeciwko bezprawnemu udostępnianiu Twoich danych osobowych Poczcie Polskiej [Informacja TUTAJ]

2.

Zapisz się na naszą listę mailingową. Dzięki temu otrzymasz najświeższe wiadomości o przebiegu protestu oraz nowych pomysłach na bojkot wyborów.

3.

Pobieraj pliki z plakatami/ulotkami z naszych zasobów, drukuj je na swojej domowej drukarce i rozpowszechniaj w miejscu Twojego pobytu, aby Twoi sąsiedzi wiedzieli, jak się zachować podczas bojkotu wyborów.

4.

Masz konto na Facebooku? Świetnie! Polub naszą stronę i udostępniaj ją swoim znajomym. Podawaj dalej wszelkie informacje dotyczące bojkotu, które pojawią się na naszym fanpage’u.

6.

Weź udział w akcji #UwolnićWybory, pisząc obywatelski wniosek do Prezesa Rady Ministrów o wprowadzenie stanu klęski żywiołowej.

7.

Sam prowadzisz podobną akcję w internecie? Skontaktuj się z nami! Dołączymy tu link do Twojej akcji (informacja o kontakcie znajduje się w stopce strony).