Wywierajmy nacisk na posłów Gowina!

Opublikowane przez admin w dniu

Nadchodzi ostateczna rozgrywka sejmowa, po której okaże się, czy demokracja przetrwa, czy ustąpi pola tępej dyktaturze. Zależy to od 6 posłów z frakcji Jarosława Gowina, którzy mogą przechylić szalę na korzyść demokracji. Wywierajmy NACISK na ludzi Gowina! Czy znajdzie się wśród nich 6 przyzwoitych ludzi? Pomóżmy im podjąć decyzję! Piszmy na maila i na ich stronach FB. Oto oni:

Mieczysław Baszko (Białystok)
mieczyslaw.baszko@sejm.pl https://www.facebook.com/MieczyslawBaszko/

Joanna Borowiak (Toruń)
joanna.borowiak@sejm.pl https://www.facebook.com/borowiak.joanna

Kamil Bortniczuk (Opole)
kamil.bortniczuk@sejm.pl https://www.facebook.com/poselBortniczuk/

Stanisław Bukowiec (Tarnów)
stanislaw.bukowiec@sejm.pl https://www.facebook.com/bukowiec2019/

Anna Dąbrowska-Banaszek (Chełm)
anna.dabrowska-banaszek@sejm.pl https://www.facebook.com/a.dabrowska.banaszek/

Jadwiga Emilewicz (Poznań)
jadwiga.emilewicz@sejm.pl https://www.facebook.com/JEmilewicz/

Jarosław Gowin (Kraków)
jaroslaw.gowin@sejm.pl https://www.facebook.com/GowinJaroslaw/

Andrzej Gut-Mostowy (Nowy Sącz)
andrzej.gut-mostowy@sejm.pl https://www.facebook.com/andrzej.gutmostowy/

Wojciech Maksymowicz (Olsztyn)
wojciech.maksymowicz@sejm.pl https://www.facebook.com/ProfesorMaksymowicz/

Iwona Michałek (Toruń)
iwona.michalek@sejm.pl https://www.facebook.com/Michalek.Iwona/

Wojciech Murdzek (Wałbrzych)
wojciech.murdzek@sejm.pl https://www.facebook.com/WojciechMurdzekPosel/

Marcin Ociepa (Opole)
marcin.ociepa@sejm.pl https://www.facebook.com/Mar.Ociepa/

Grzegorz Piechowiak (Piła)
piechowiak.biuro@gmail.com https://www.facebook.com/PoselPiechowiak/

Andrzej Sośnierz (Katowice)
biuro.sosnierz@gmail.com https://www.facebook.com/AndrzejSosnierzz/

Magdalena Sroka (Słupsk)
magdalena.sroka@sejm.pl https://www.facebook.com/PoselNaSejmRP/

Włodzimierz Tomaszewski (Łódź)
wlodzimierz.tomaszewski@sejm.pl https://www.facebook.com/wlodzimierztomaszewskilodz/

Michał Wypij (Olsztyn)
kontakt@michalwypij.pl https://www.facebook.com/michalwypijolsztyn/

Jacek Żalek (Białystok)
biuroposelskie@jacekzalek.pl https://www.facebook.com/j.zalek/

Można też wziąć udział w inicjatywie Akcji Demokracji

Kategorie: aktualności